×
×
Přihlášení
Zapomenuté heslo Registrace
Ab Ab Ab

LG RECENZE ALZA.CZ

Kupte vybraný model LG domácího spotřebiče na Alza.cz, napište recenzi,
registrujte se a získejte hodnotný dárek – exotické ovoce od virunga.cz

Jak získat odměnu

 
Nakupte v období od 21. 3. do 30. 9. 2021 některý z vybraných modelů výrobků LG na Alza.cz.

 
Zaregistrujte se v termínu od 21. 3. do 7. 10. 2021. Registraci je nutné provést nejpozději do 14 kalendářních dnů od data nákupu uvedeného na nákupním dokladu, nejpozději však do 7. 9. 2021. Nezapomeňte nahrát i nákupní doklad a fotografii štítku se sériovým číslem.

 
Po ověření Vaší registrace a splnění podmínek promo akce Vám nárok potvrdíme e-mailem, odměnu obržíte do 40 pracovních dnů od registrace. Voucher Vám zašleme e-mailem.

 

Benefity LG spotřebičů

Pračky a sušičky Vám ušetří čas i energii. Jsou vyzbrojené speciálním programem, který odstraní až 99,9 % alergenů.

Americké chladničky udrží potraviny déle čerstvé. Inovativní průhledné okno ve dvířkách umožňuje nahlédnout dovnitř, aniž by bylo nutné je otevřít a tím se snižuje ztráta chladného vzduchu.

Kombinované chladničky vynikají funkcí DoorCooling+™, která obnovuje teplotu v chladničce rychleji než běžný systém chlazení, a to díky průduchům v přední části chladničky a silnému proudu chladného vzduchu, což umožňuje rychlejší a rovnoměrnější chlazení. Rovnoměrná teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

Myčky mají styl a výborný výkon. Nabízí motor Direct Drive™ a systém chytrých košů SmartRack™. Navíc díky páře bude nádobí zářivě lesklé.

Mikrovlnné trouby s minimalistickým designem jsou vybaveny vnitřní povrchovou vrstvou Anti-Bacterial EasyClean™, která zabraňuje ulpívání až 99,99 % škodlivých bakterií z povrchu.

LG RECENZE ALZA.CZ

Průvodce registrací

Informace o výrobku

Nákupní doklad:Nápověda
Nahrát štítek se sériovým číslem:Nápověda

Informace o 2. výrobku v setu

Nahrát štítek se sériovým číslem:

Recenze

Obrázek recenze:Nápověda
Celková hodnota odměny: 0

Kontaktní údaje