×
Ab Ab Ab

LETNÍ PROMO CHLADNIČKY 2021

Život je dobrý, když získáte až 2000 Kč na nákup exotického ovoce virunga.

Upozornění: zásoby solárních nabíječek již vyčerpány.

Jak získat odměnu?


Nakupte v termínu od 28. 6. do 31. 8. 2021 některý z vybraných modelů chladniček LG u vybraných prodejců elektro v České republice.


Zaregistrujte se v termínu od 1. 7. do 7. 9. 2021. Registraci je nutné provést nejpozději do 14 kalendářních dnů od data nákupu uvedeného na nákupním dokladu, nejpozději však do 7. 9. 2021. Nezapomeňte nahrát i nákupní doklad a fotografii štítku se sériovým číslem.


Po ověření Vaší registrace a splnění podmínek promo akce Vám nárok potvrdíme e-mailem, odměnu obdržíte do 40 pracovních dnů od registrace. Voucher Vám zašleme e-mailem.

Benefity LG chladniček

DoorCooling+TM obnovuje teplotu v chladničce rychleji než běžný systém chlazení, a to díky průduchům v přední části chladničky a silnému proudu chladného vzduchu, což umožňuje rychlejší a rovnoměrnější chlazení. Rovnoměrná teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

O partnerovi virunga.cz

Pro někoho je Uganda jen další z více než dvou set zemí na planetě. Pro virunga je to domov, zázemí a životní láska. A to nejlepší ze srdce Afriky dopřává i Vám. Abyste také měli možnost ochutnat to nejčerstvější exotické ovoce, zeleninu, kakao, kávu nebo koření a přenesli se tak na chvilku do našeho tropického ráje. Všechny produkty pochází od místních farmářů, od kterých je vykupováno ovoce za férové ceny a za podpory jejich podnikání. Můžete se spolehnout, že díky rychlé letecké přepravě je vše naprosto čerstvé, bez chemických postřiků, konzervantů a přidaných cukrů. Virunga dbá na to, aby ovoce bylo tak akorát zralé a chutnalo přesně jako v Africe. Více zde.

LETNÍ PROMO CHLADNIČKY 2021